Property 64486 photo 1
Property 64486 photo 2
Property 64486 photo 3

Details

  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 165 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
356 000 € 5650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56909
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61840
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
282 312 € 4481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61854
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
388 605 € 4626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61960
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61995
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა