Property 61738 photo 1
Property 61738 photo 2
Property 61738 photo 3
Property 61738 photo 4
Property 61738 photo 5
Property 61738 photo 6
Property 61738 photo 7
Property 61738 photo 8
Property 61738 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • აშენების წელი: 1978
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 30 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42339
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
38 000 € 336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57944
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა