35 000 €
1591 €/m²
Property 65973 photo 1
Property 65973 photo 2
Property 65973 photo 3
Property 65973 photo 4
Property 65973 photo 5
Property 65973 photo 6
Property 65973 photo 7
Property 65973 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1971
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 22 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Α ground-floor commercial space of 22 sq.m. is for sale in Thessaloniki's Ano Poli region. It is just 3 minutes from the nearest bus stop and 10 minutes from Aristotelous Square! The property consists of a single open space and a toilet, and it can be used as a commercial space or converted into an apartment. It is an ideal opportunity for investors and professionals!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
45 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39957
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
38 000 € 336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57944
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
52 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62046
  • ფართი 28 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 1063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35311
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
48 000 € 234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56986
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
42 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62054
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m

სიახლეების დაგზავნა