Property 57530 photo 1
Property 57530 photo 2
Property 57530 photo 3
Property 57530 photo 4
Property 57530 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 260 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Предлагается к продаже склад площадью 260 кв.м. Находится на подвальном этаже.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
42 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62054
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
48 000 € 234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56986
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
45 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39957
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
52 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62046
  • ფართი 28 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა