32 000 €
1000 €/m²
Property 65880 photo 1
Property 65880 photo 2
Property 65880 photo 3
Property 65880 photo 4
Property 65880 photo 5
Property 65880 photo 6
Property 65880 photo 7
Property 65880 photo 8
Property 65880 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1969
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • Access
  • Access for people with special needs
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 32 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

A ground-floor commercial space of 32 sq.m., with frontage on a central street of Thessaloniki's Ampelokipoi, is for sale.

The property has a ceiling height of four meters, includes a WC, and offers access to the building’s courtyard.

It can be transformed into a residential unit for investment purposes, or used to accommodate a wide range of commercial activities.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
45 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39957
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
30 000 € 1153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41885
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა