37 000 €
925 €/m²
Property 65883 photo 1
Property 65883 photo 2
Property 65883 photo 3
Property 65883 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1969
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • Access
  • Access for people with special needs
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 40 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

A ground-floor commercial space of 40 sq.m., with frontage on a central street of Thessaloniki's Ampelokipoi, is for sale.

The property has a ceiling height of four meters and includes a WC.

It can be transformed into a residential unit for investment purposes, or used to accommodate a wide range of commercial activities.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
42 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62054
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
50 000 € 1063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35311
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
30 000 € 1153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41885
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
38 000 € 336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57944
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა