Property 42339 photo 1
Property 42339 photo 2
Property 42339 photo 3
Property 42339 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 55 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

For sale premises for commercial activity, an area of 55 sq. meters. The premises is located in the historical center of Thessaloniki within walking distance from the major sights and attractions of th city. Previously it functioned as cafe. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
38 000 € 336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57944
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
55 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51154
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 1063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35311
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
56 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43715
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა