Property 57906 photo 1
Property 57906 photo 2
Property 57906 photo 3
Property 57906 photo 4
Property 57906 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 25 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი.

Commercial space for sale, 25 sq.m., on the ground floor of a residential building. Excellent location in the city center.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
56 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43715
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
38 000 € 336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57944
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
50 000 € 1063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35311
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა