38 000 €
336 €/m²
Property 57944 photo 1
Property 57944 photo 2
Property 57944 photo 3
Property 57944 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1979
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 113 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

For sale in the center of Neapoli, 2.5 kilometers from the center of Thessaloniki, a corner semi-basement of 113 square meters is available, where you can establish your professional space. The property features two toilets, three-phase electricity, and windows on two sides, with railings for protection on all windows and a curtain on the main door. It is bright, spacious, and functional. There is also the possibility of converting it into a residence.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
38 000 € 336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57944
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
40 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42339
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
52 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62046
  • ფართი 28 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
55 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51154
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
42 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62054
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m

სიახლეების დაგზავნა