Property 61480 photo 1
Property 61480 photo 2
Property 61480 photo 3
Property 61480 photo 4

Details

  • წლიური: 6,21%
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 35 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Commercial Space for Sale, Consisting of 2 Offices

There is a shared toilet accessible to each user with their own key.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 1063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35311
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
75 000 € 1595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62058
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
60 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41842
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
75 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61472
  • ფართი 37 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა