50 000 €
1064 €/m²
Property 35311 photo 1
Property 35311 photo 2
Property 35311 photo 3
Property 35311 photo 4
Property 35311 photo 5
Property 35311 photo 6
Property 35311 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1958
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 47 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
60 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41842
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51154
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
56 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43715
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
52 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62046
  • ფართი 28 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა