Property 56863 photo 1
Property 56863 photo 2
Property 56863 photo 3
Property 56863 photo 4
Property 56863 photo 5
Property 56863 photo 6
Property 56863 photo 7
Property 56863 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 60 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Commercial property for sale. 

Consists of 60 sq.m. there is also WC in the property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
45 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39957
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
52 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62046
  • ფართი 28 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
75 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44279
  • ფართი 66 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
75 000 € 1595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62058
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
56 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43715
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა