70 000 €
154 €/m²
Property 52471 photo 1
Property 52471 photo 2
Property 52471 photo 3
Property 52471 photo 4
Property 52471 photo 5
Property 52471 photo 6
Property 52471 photo 7
Property 52471 photo 8
Property 52471 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1971
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 454 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Area: Faliro

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
75 000 € 1595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62058
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
60 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41842
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა