Property 60983 photo 1
Property 60983 photo 2
Property 60983 photo 3
Property 60983 photo 4
Property 60983 photo 5
Property 60983 photo 6
Property 60983 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16,5 km

სერვისი

  • Access
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 42 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

Shop for sale 42 sqm with 42 sqm basement. Suitable for all uses.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 1595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62058
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
85 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48633
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
გირჩევთ იყიდება
95 000 € 2065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40576
  • ფართი 46 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
75 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61472
  • ფართი 37 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m

სიახლეების დაგზავნა