Property 62511 photo 1
Property 62511 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Energy Class: C
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 72 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36101
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
75 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44279
  • ფართი 66 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
85 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48633
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა