Property 61472 photo 1
Property 61472 photo 2
Property 61472 photo 3
Property 61472 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1979
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • Access for people with special needs
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 37 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. შენობაში არის ლიფტი.

For sale: 37 sq.m. office on the 1st floor with shared WC and manned reception at the building entrance.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 1595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62058
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
80 000 € 1951 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46232
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
105 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36101
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა