Property 62058 photo 1
Property 62058 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 4900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 47 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

In the Evosmos area (above the ring road), a 47 sqm shop-office is for sale, with 2 spaces (separate office space) and a WC.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36101
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
გირჩევთ იყიდება
95 000 € 2065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40576
  • ფართი 46 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
75 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44279
  • ფართი 66 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
85 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48633
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა