Property 41842 photo 1
Property 41842 photo 2
Property 41842 photo 3
Property 41842 photo 4
Property 41842 photo 5
Property 41842 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1993
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 50 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
75 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44279
  • ფართი 66 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
75 000 € 1595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62058
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
75 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61472
  • ფართი 37 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა