Property 23067 photo 1
Property 23067 photo 2
Property 23067 photo 3
Property 23067 photo 4
Property 23067 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

There is offered for sale a building  in the area of Kalithea 

The property of total are 1.200 sq.m is located in one of the most commercial roads of the city 

The basement consists of 200sq.m as also the semi basement 

The ground floor consists of 160 sq.m , and the semi floor of 130 sq.m

The first, as also the second , third and fourth  floor consists of   127 sq.m each 

This  property due to the good location can be rented with a good income 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 460 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37499
  • ფართი 1460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30035
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63785
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4750 m
იყიდება
1 650 000 € 1645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11497
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
2 100 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65846
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
2 000 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42116
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
1 350 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14131
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 300 000 € 3975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19660
  • ფართი 327 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9323
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 740 000 € 3163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37389
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა