კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 468 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
960 000 €
2051 €/m²
ობიექტის კოდი
47328
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
468 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
36 km
აღწერა
The building is located in Thissio area.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
960 000 €
1399 €/m²
შენობა 686 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60875
ფართი
686 m²
მანძილი ზღვიდან
560 m
იყიდება
1 300 000 €
1444 €/m²
შენობა 900 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42693
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
1 200 000 €
2608 €/m²
შენობა 460 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42118
ფართი
460 m²
მანძილი ზღვიდან
15400 m
იყიდება
1 170 000 €
1700 €/m²
შენობა 688 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38779
ფართი
688 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
770 000 €
1837 €/m²
შენობა 419 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65844
ფართი
419 m²
Rooms
6
იყიდება
1 400 000 €
4666 €/m²
შენობა 300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
23142
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
1 150 000 €
2738 €/m²
შენობა 420 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36924
ფართი
420 m²
Rooms
9
იყიდება
1 070 000 €
2341 €/m²
შენობა 457 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14855
ფართი
457 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
1 100 000 €
950 000 €
2375 €/m²
შენობა 400 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
59531
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
850 000 €
3400 €/m²
შენობა 250 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36233
ფართი
250 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
Elpida Skreka
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the