Property 19660 photo 1
Property 19660 photo 2
Property 19660 photo 3
Property 19660 photo 4
Property 19660 photo 5
Property 19660 photo 6
Property 19660 photo 7
Property 19660 photo 8

Details

  • წლიური: 1,01%
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24415
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
1 350 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14131
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 700 000 € 1588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62169
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7600 m
იყიდება
1 300 000 € 3051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19115
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 400 000 € 4666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23142
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 450 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58534
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 435 000 € 2050 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39124
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23067
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 050 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54731
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა