Property 60917 photo 1
Property 60917 photo 2
Property 60917 photo 3
Property 60917 photo 4
Property 60917 photo 5
Property 60917 photo 6
Property 60917 photo 7
Property 60917 photo 8
Property 60917 photo 9
Property 60917 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1983
  • რემონტის წელი: 2023
  • Levels: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

იყიდება
985 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58168
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
850 000 € 3068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57672
  • ფართი 277 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 070 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14855
  • ფართი 457 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 200 000 € 2608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42118
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
960 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47328
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
980 000 € 1093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60917
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57343
  • ფართი 665 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
960 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43362
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 450 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58534
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 050 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53238
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა