170 000 €
2833 €/m²
Property 60897 photo 1
Property 60897 photo 2
Property 60897 photo 3
Property 60897 photo 4
Property 60897 photo 5
Property 60897 photo 6

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1977
  • რემონტის წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 60 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The apartment is located in the Piraeus area

Fully equipped with electrical appliances

Rented €650

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 6756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62805
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62134
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62803
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 3787 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59804
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62243
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60897
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64821
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 1702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65594
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა