Property 60384 photo 1
Property 60384 photo 2
Property 60384 photo 3
Property 60384 photo 4
Property 60384 photo 5
Property 60384 photo 6
Property 60384 photo 7
Property 60384 photo 8
Property 60384 photo 9
Property 60384 photo 10
Property 60384 photo 11
Property 60384 photo 12
Property 60384 photo 13
Property 60384 photo 14
Property 60384 photo 15
Property 60384 photo 16
Property 60384 photo 17
Property 60384 photo 18

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 43 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

Fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1
იყიდება
270 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66016
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64835
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65007
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 6022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66012
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65069
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა