Property 62134 photo 1
Property 62134 photo 2
Property 62134 photo 3
Property 62134 photo 4
Property 62134 photo 5
Property 62134 photo 6
Property 62134 photo 7
Property 62134 photo 8
Property 62134 photo 9
Property 62134 photo 10
Property 62134 photo 11
Property 62134 photo 12
Property 62134 photo 13
Property 62134 photo 14

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Nikaia area

Near Nikaia metro station

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65359
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64942
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65009
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
232 000 € 6105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65217
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 4179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65299
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა