Property 62243 photo 1
Property 62243 photo 2
Property 62243 photo 3
Property 62243 photo 4
Property 62243 photo 5
Property 62243 photo 6
Property 62243 photo 7
Property 62243 photo 8
Property 62243 photo 9
Property 62243 photo 10
Property 62243 photo 11
Property 62243 photo 12
Property 62243 photo 13

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1996
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 11500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 82 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in the Pallini area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65319
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66015
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 1702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65594
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64504
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
294 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65766
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა