Property 59804 photo 1
Property 59804 photo 2
Property 59804 photo 3
Property 59804 photo 4
Property 59804 photo 5
Property 59804 photo 6
Property 59804 photo 7
Property 59804 photo 8
Property 59804 photo 9

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 66 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Piraeus area

It has a cooling - heating system

Delivery 5/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
242 000 € 2261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63313
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63507
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65031
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
263 000 € 5977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65216
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა