Property 60879 photo 1
Property 60879 photo 2
Property 60879 photo 3
Property 60879 photo 4
Property 60879 photo 5
Property 60879 photo 6
Property 60879 photo 7
Property 60879 photo 8

Details

  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

The building is located in the Colonos area

It has 4 floors and a basement

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55876
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 1547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30898
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
635 000 € 1154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36277
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
650 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47810
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40297
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
450 000 € 724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26164
  • ფართი 621 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
400 000 € 1454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29432
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39603
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 7
იყიდება
360 000 € 1028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32020
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m

სიახლეების დაგზავნა