Property 29432 photo 1
Property 29432 photo 2
Property 29432 photo 3
Property 29432 photo 4
Property 29432 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1920
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

There is offered for sale a 3-storey  building in one of the most famous streets of the city center.

In the closest area there is all the needed infrastructure, the metro station , the national archaiological museum , the monument of ST George Lecabbetus 

After reconstruction the property can give to its owner high and stable income from the rental 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37481
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
330 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45492
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
480 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55876
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 7
იყიდება
325 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34874
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
490 000 € 1633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44763
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
480 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34134
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
441 000 € 1378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60879
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33660
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
580 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37778
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
420 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10789
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა