580 000 €
2367 €/m²
Property 39603 photo 1
Property 39603 photo 2
Property 39603 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

Offered for sale a detached house consisted of two independent apartments of 110 and 135 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39752
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56797
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36233
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
650 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37660
  • ფართი 557 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8300 m
იყიდება
682 000 € 1046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60923
  • ფართი 652 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1360 m
იყიდება
800 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33981
  • ფართი 692 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
490 000 € 1633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44763
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
600 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54669
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15800 m
იყიდება
680 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23146
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა