650 000 €
1548 €/m²
Property 30898 photo 1
Property 30898 photo 2
Property 30898 photo 3
Property 30898 photo 4
Property 30898 photo 5
Property 30898 photo 6
Property 30898 photo 7
Property 30898 photo 8
Property 30898 photo 9
Property 30898 photo 10
Property 30898 photo 11
Property 30898 photo 12
Property 30898 photo 13
Property 30898 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1994
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

The building is located in the area of Vari

The building consists of:
 

  • basement, provided for a 10-seater garage, also has a large storage area
  • ground floor, shop of 90 sq.m. with loft of 45 sq.m.
  • 1st floor, apartment of 90 sq.m. consisting of 2 bedrooms, an open-plan lounge-kitchen and 1 bathroom

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 1603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52819
  • ფართი 343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
950 000 € 3006 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56358
  • ფართი 316 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35801
  • ფართი 918 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
595 000 € 1116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42510
  • ფართი 533 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
600 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54669
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15800 m
იყიდება
890 000 € 1207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20539
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
800 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54626
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 1547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30898
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
540 000 € 1080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60877
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m

სიახლეების დაგზავნა