კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 300 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
პირეუსი
პირეის ცენტრი - პორტი
პირეუსი - ცენტრი
360 000 €
1200 €/m²
ობიექტის კოდი
40297
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
300 m²
მიწის ნაკვეთის ფართი
145 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
პირეუსი - ცენტრი (ცენტრი - პორტი) | პირეუსი (ატიკა)
Details
აშენების წელი:
1920
სამშენებლო კოეფიციენტი:
4
დაშორება ზღვიდან:
800 m
მანძილი აეროპორტამდე:
6 km
აღწერა
The building is located in Piraeus area, very close to the university
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
480 000 €
1200 €/m²
შენობა 400 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34134
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
330 000 €
1294 €/m²
შენობა 255 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
45492
ფართი
255 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
350 000 €
1029 €/m²
შენობა 340 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36699
ფართი
340 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
300 000 €
280 000 €
1696 €/m²
შენობა 165 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39077
ფართი
165 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
420 000 €
1750 €/m²
შენობა 240 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
10789
ფართი
240 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
299 000 €
შენობა ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36656
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
350 000 €
1666 €/m²
შენობა 210 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
31119
ფართი
210 m²
მანძილი ზღვიდან
9600 m
იყიდება
350 000 €
741 €/m²
შენობა 472 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
64659
ფართი
472 m²
მანძილი ზღვიდან
3100 m
იყიდება
325 000 €
1710 €/m²
შენობა 190 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34866
ფართი
190 m²
მანძილი ზღვიდან
8600 m
იყიდება
500 000 €
2272 €/m²
შენობა 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56797
ფართი
220 m²
Rooms
6
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the