Property 47810 photo 1
Property 47810 photo 2
Property 47810 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

For sale a preserved building of 650 sq.m in the centre of Metaxourgeio area, close to the historic center of Athens.

Special permit granted in process.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 1080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60877
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m
იყიდება
850 000 € 3068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57672
  • ფართი 277 m²
  • Rooms 9
იყიდება
850 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36233
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
950 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12070
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 8
იყიდება
890 000 € 1207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20539
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
960 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43362
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 9
იყიდება
800 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33981
  • ფართი 692 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
600 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54669
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15800 m
იყიდება
595 000 € 1116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42510
  • ფართი 533 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა