360 000 €
1029 €/m²
Property 32020 photo 1
Property 32020 photo 2
Property 32020 photo 3
Property 32020 photo 4
Property 32020 photo 5
Property 32020 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 4800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

Available for sale a building with a total area of ​​350 sq.m. on a plot of 254 sq.m., which consists of 4 apartments, and more specifically:

  • Ground floor apartment of 41 sq.m. consisting of: living room, kitchen, 1 bedroom and bathroom
  • Ground floor apartment of 84 sq.m. consisting of: living room, kitchen, 1 bedroom and bathroom
  • 1st floor apartment of 41 sq.m. consisting of: living room, kitchen, 1 bedroom and bathroom
  • 1st floor apartment of 113 sq.m. consisting of: living room, kitchen, 3 bedrooms, 1 bathroom and 1 wc

The building is located in the area of ​​Egaleo

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35235
  • ფართი 193 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40297
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
300 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48615
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
420 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10789
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
330 000 € 1294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45492
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
480 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34134
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
360 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33660
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
350 000 € 1296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34119
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
350 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31119
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9600 m
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36699
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა