კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 200 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
ფილოთეი
480 000 €
2400 €/m²
ობიექტის კოდი
55876
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
200 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ფილოთეი (ათენი - ჩრდილოეთი)
Details
სართულების რაოდენობა:
2
აშენების წელი:
1975
რემონტის წელი:
2023
ოთახების რაოდენობა:
7
Levels:
3
Bathrooms:
2
Bedrooms:
5
WCs:
2
დაშორება ზღვიდან:
9300 m
მანძილი აეროპორტამდე:
30 km
სერვისი
სათავსო
ორმაგი შემინვა
აღწერა
The building is located in the Nea Filothei area
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
605 000 €
1188 €/m²
შენობა 509 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
63297
ფართი
509 m²
Rooms
15
იყიდება
650 000 €
1547 €/m²
შენობა 420 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
30898
ფართი
420 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
540 000 €
1080 €/m²
შენობა 500 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60877
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
9600 m
იყიდება
650 000 €
1000 €/m²
შენობა 650 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
47810
ფართი
650 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
500 000 €
2272 €/m²
შენობა 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56797
ფართი
220 m²
Rooms
6
იყიდება
395 000 €
533 €/m²
შენობა 740 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37481
ფართი
740 m²
მანძილი ზღვიდან
20000 m
იყიდება
480 000 €
1200 €/m²
შენობა 400 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34134
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
680 000 €
1283 €/m²
შენობა 530 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
58993
ფართი
530 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
575 000 €
1513 €/m²
შენობა 380 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
55862
ფართი
380 m²
მანძილი ზღვიდან
130 m
იყიდება
450 000 €
769 €/m²
შენობა 585 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
40587
ფართი
585 m²
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the