კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 621 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
450 000 €
725 €/m²
ობიექტის კოდი
26164
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
621 m²
მიწის ნაკვეთის ფართი
282 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
9000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
35 km
აღწერა
The listed building is located in Metaksourgeio area
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
635 000 €
1154 €/m²
შენობა 550 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36277
ფართი
550 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
480 000 €
2400 €/m²
შენობა 200 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
55876
ფართი
200 m²
Rooms
7
იყიდება
490 000 €
1633 €/m²
შენობა 300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44763
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
450 000 €
724 €/m²
შენობა 621 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
26164
ფართი
621 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
500 000 €
2272 €/m²
შენობა 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56797
ფართი
220 m²
Rooms
6
იყიდება
580 000 €
2367 €/m²
შენობა 245 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39603
ფართი
245 m²
Rooms
7
იყიდება
550 000 €
1447 €/m²
შენობა 380 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
5364
ფართი
380 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
420 000 €
1750 €/m²
შენობა 240 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
10789
ფართი
240 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
400 000 €
1454 €/m²
შენობა 275 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
29432
ფართი
275 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
540 000 €
1080 €/m²
შენობა 500 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60877
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
9600 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the