Property 60759 photo 1
Property 60759 photo 2
Property 60759 photo 3
Property 60759 photo 4
Property 60759 photo 5
Property 60759 photo 6
Property 60759 photo 7
Property 60759 photo 8
Property 60759 photo 9
Property 60759 photo 10
Property 60759 photo 11
Property 60759 photo 12
Property 60759 photo 13
Property 60759 photo 14
Property 60759 photo 15
Property 60759 photo 16
Property 60759 photo 17
Property 60759 photo 18
Property 60759 photo 19
Property 60759 photo 20
Property 60759 photo 21
Property 60759 photo 22
Property 60759 photo 23
Property 60759 photo 24
Property 60759 photo 25
Property 60759 photo 26
Property 60759 photo 27
Property 60759 photo 28
Property 60759 photo 29

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 255 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the area of ​​Palaia Fokaia

ATE area of ​​Palaia Fokaia, the main house is 200 sq.m. with an additional 55 sq.m. storage space and parking, 150 sq.m. beautiful landscaped garden, with perimeter terraces of 150 sq.m. plus 60 sq.m. pergolas with bbq, energy pellet 15.1 kw, the house has two entrances, it is joined by a staircase but there is also the possibility of separation into two independent houses, ground floor 70 sq.m. overlooking the garden, with an additional warehouse of 24 sq.m. and 31 sq.m. parking with electric garage doors, includes bedroom, large living room, kitchen and bathroom. The first floor is 106 sq.m. with very good views, with 2 bedrooms - living room, patio, kitchen and bathroom. The second floor has a room of 24 sq.m. with an unlimited view, there is underfloor heating and a radiator with a burner, biological wastewater treatment and an additional 15.1 kw pellet fireplace.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 2969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20949
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30111
  • ფართი 505 m²
  • Rooms 10
იყიდება
505 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12794
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
580 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19405
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 8
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13368
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 7
იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა