580 000 €
2417 €/m²
Property 19405 photo 1
Property 19405 photo 2
Property 19405 photo 3
Property 19405 photo 4
Property 19405 photo 5
Property 19405 photo 6
Property 19405 photo 7
Property 19405 photo 8
Property 19405 photo 9
Property 19405 photo 10
Property 19405 photo 11
Property 19405 photo 12
Property 19405 photo 13
Property 19405 photo 14
Property 19405 photo 15
Property 19405 photo 16
Property 19405 photo 17
Property 19405 photo 18
Property 19405 photo 19
Property 19405 photo 20
Property 19405 photo 21
Property 19405 photo 22
Property 19405 photo 23
Property 19405 photo 24
Property 19405 photo 25
Property 19405 photo 26
Property 19405 photo 27

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1980
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 240 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, 2 სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in Kineta area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 1969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24120
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
700 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8142
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11008
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9
იყიდება
530 000 € 4076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29751
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7503
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა