Property 32747 photo 1
Property 32747 photo 2
Property 32747 photo 3
Property 32747 photo 4
Property 32747 photo 5
Property 32747 photo 6
Property 32747 photo 7
Property 32747 photo 8
Property 32747 photo 9
Property 32747 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 192 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the Porto Rafti area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
420 000 € 1721 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30319
  • ფართი 244 m²
  • Rooms 8
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41223
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
510 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42005
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა