365 000 € 335 000 €
1117 €/m²
Property 8117 photo 1
Property 8117 photo 2
Property 8117 photo 3
Property 8117 photo 4
Property 8117 photo 5
Property 8117 photo 6
Property 8117 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 2270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4279
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 6
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24990
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19544
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 7
იყიდება
300 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26714
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
300 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35506
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23685
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
490 000 € 2969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20949
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა