490 000 €
2970 €/m²
Property 20949 photo 1
Property 20949 photo 2
Property 20949 photo 3
Property 20949 photo 4
Property 20949 photo 5
Property 20949 photo 6
Property 20949 photo 7
Property 20949 photo 8
Property 20949 photo 9
Property 20949 photo 10
Property 20949 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 165 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For sale and rent three stages newly built house near the sea, in a residential area. Fully furnished.
Rental rates under discussion depending always on the season.

The detached house is located in Marathonas area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 1721 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30319
  • ფართი 244 m²
  • Rooms 8
იყიდება
600 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11012
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21704
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
400 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23302
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8115
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7
იყიდება
475 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13121
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 8
იყიდება
400 000 € 2631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22432
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა