Property 30111 photo 1
Property 30111 photo 2
Property 30111 photo 3
Property 30111 photo 4
Property 30111 photo 5
Property 30111 photo 6
Property 30111 photo 7
Property 30111 photo 8
Property 30111 photo 9
Property 30111 photo 10
Property 30111 photo 11
Property 30111 photo 12
Property 30111 photo 13
Property 30111 photo 14
Property 30111 photo 15
Property 30111 photo 16
Property 30111 photo 17
Property 30111 photo 18
Property 30111 photo 19
Property 30111 photo 20
Property 30111 photo 21
Property 30111 photo 22
Property 30111 photo 23
Property 30111 photo 24
Property 30111 photo 25
Property 30111 photo 26
Property 30111 photo 27
Property 30111 photo 28
Property 30111 photo 29
Property 30111 photo 30
Property 30111 photo 31

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1987
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 505 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღებით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The cottage is located in the area of Kallitechnopoli

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
870 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5663
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
500 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14848
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 3
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
500 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26121
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 7
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა