Property 12794 photo 1
Property 12794 photo 2
Property 12794 photo 3
Property 12794 photo 4
Property 12794 photo 5
Property 12794 photo 6
Property 12794 photo 7
Property 12794 photo 8
Property 12794 photo 9
Property 12794 photo 10
Property 12794 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 950 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 5-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

This detached house is located in Anavyssos, coastal village in the south-eastern Attica, about 50 km from Athens.

This is a wonderful resort for family holidays. In recent years, it was developed of tourist infrastructure. It is a popular, mostly among the Athenians, as they have vacation homes here. Anavyssos Beach, stretching for many meters, well known for its clear waters and soft sand. It is surrounded by tall pines and tamarix plants. Earlier, there were the salt evaporation ponds. Anavyssos beach is particularly popular among the surfers.

There is a city bus line that serve this area. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26121
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 7
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7
იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 8118
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11008
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
652 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12945
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 1969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24120
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
425 000 € 3171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65282
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა