Property 13368 photo 1
Property 13368 photo 2
Property 13368 photo 3
Property 13368 photo 4
Property 13368 photo 5
Property 13368 photo 6
Property 13368 photo 7
Property 13368 photo 8
Property 13368 photo 9
Property 13368 photo 10
Property 13368 photo 11
Property 13368 photo 12
Property 13368 photo 13
Property 13368 photo 14
Property 13368 photo 15
Property 13368 photo 16
Property 13368 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 340 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

The deteched house is ;ocated in the nothern area of Attica in Avlona town. Near the house there is aplot of land about 9000 sq.m. with installed solar panels. This plot currently is rented. 

There is an option to by a house with a plot by super price 1.450.000 euro!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41223
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
510 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42005
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
290 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47320
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 10
იყიდება
500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60133
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
450 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61660
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა