1 100 000 €
4490 €/m²
Property 60557 photo 1

Details

  • წლიური: 4,34%
  • დაშორება ზღვიდან: 16000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 245 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

The business area is located in Maroussi

210 sq.m ground floor

35 sq.m basement

Leased in a large supermarket chain for €3,200/month

15-year contract

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 180 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50027
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m

სიახლეების დაგზავნა