იყიდება - კომერციული ქონება 630 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვირონასი
1 350 000 € 720 000 €
1143 €/m²
Property 21642 photo 1
Property 21642 photo 2
Property 21642 photo 3
Property 21642 photo 4
Property 21642 photo 5
Property 21642 photo 6
Property 21642 photo 7
Property 21642 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 630 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale offered a three-storey commercial building 630sqm. Consists of: 
Basement 190sqm.
Ground floor 110 sq.m First floor - 110sq.m. Second floor - 110sq.m. Third floor - 110sq.m. The building can be used for clinics, offices, because it is located in one of the finest parts of Athens, in Vironas area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 180 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50143
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
1 100 000 € 4489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60557
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა