იყიდება - კომერციული ქონება 1000 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი ათენი - ცენტრი - ცენტრი
1 000 000 €
1000 €/m²
Property 34788 photo 1
Property 34788 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 1000 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial space of 1.000 sq.m in Aspropirgos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
880 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21014
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
1 100 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34787
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 180 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50027
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა