იყიდება - კომერციული ქონება 700 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - დასავლეთი კამათერო
1 180 000 €
1686 €/m²
Property 4667 photo 1
Property 4667 photo 2
Property 4667 photo 3
Property 4667 photo 4
Property 4667 photo 5
Property 4667 photo 6
Property 4667 photo 7
Property 4667 photo 8
Property 4667 photo 9
Property 4667 photo 10
Property 4667 photo 11
Property 4667 photo 12
Property 4667 photo 13
Property 4667 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 700 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

There is provided for sale a three-storey building with basement.

The building is located on the central road in the Municipality of Agioi Anargyroi. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
ინვესტიციები იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 100 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34787
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 650 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35791
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა