იყიდება - კომერციული ქონება 90 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი გლიფადა
1 000 000 €
11111 €/m²
Property 12798 photo 1
Property 12798 photo 2
Property 12798 photo 3
Property 12798 photo 4
Property 12798 photo 5
Property 12798 photo 6
Property 12798 photo 7
Property 12798 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1987
  • რემონტის წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 90 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

A property with an area of 110 sq.m. is offered for sale ( 1st floor ), in the prestigious District of the Athenian Riviera of Glyfada. The room can be used as an apartment, as well as for office space. There is also a veranda and a spacious balcony overlooking the central area of the district.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21014
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 100 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34787
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
1 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50027
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21642
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 180 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m

სიახლეების დაგზავნა