1 000 000 €
1695 €/m²
Property 50027 photo 1
Property 50027 photo 2
Property 50027 photo 3

Details

  • წლიური: 4,20%
  • აშენების წელი: 2000
  • რემონტის წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 590 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale commercial space with a total area of 590 sq.m in a prestigious area of Chalandri, Athens.

The property consists of:

Storerooms on the ground floor with an area of 276 sq.m.

The first floor is a restaurant with an area of 313 sq.m.

The property is leased to a large chain of restaurants and currently bring in a high and stable monthly income of 3.500 euros with an increase of 2% annually.

Commercial space located in the center of Chalandri area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50027
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31104
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
880 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21014
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50143
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა